Категории

Комфорниот тренд кој го носат сите модерни девојки

Некогаш едноставно не ви се дотерува и носењето тесна облека во која нема да се чувствувате пријатно е вистинско мачење. 

За среќа има решение и за тие денови, се повеќе модерни девојки се одлучуваат за спортска и лежерна комбинација, а познатите дами се почесто можат да се видат во тренерки.

Софиа Ричи, Џиџи Хадид, Џенифер Лопез сме веќе навикнати да ги гледаме во комфорно издание, а сепак да изгледаат шик. Доколку повеќе сакате да бидете на удобната страна, ова се тренди парчиња кои со кои ќе изгледате модерно и ќе ви биде удобно истовремено.

Прегледи:
482
Објавено на:
05.04.2018