Корисни трикови: Како да ви изгледа косата подолга? (ВИДЕО)

Не станува збор за никакви надоградби, туку едноставен фризерски трик како да постигнете ефект на долга коса. 

Повеќето девојки сонуваат за раскошна долга коса, а доколку сте една од нив и немате трпение да почекате да ви порасне, имаме одлично решение за вас.

Потребно е само да го пратите упатството од видеото и уживајте во новата фризура!
Коментари

[fbcomments]