Чек дис аут
Search

Кортни Кардашијан мами воздишки во кожен фустан

Носењето ваков модел на фустани бара храброст и одлична линија. Тесен кожен фустан не е нешто што не би облекле доколку немате совршено тело, а Кортни го поседува и знае ако да го истакне. Освен што кожата е материјал кој повеќе открива отколку што прикрива, а бојата која ја избрала познатата трендсетерка е се само не конвенционална. 

Откако ќе ги погледнете фотографиите ќе се сложите дека изгледа сензационално.

 
Коментари

[fbcomments]