Категории

Кралицата Летисија измами воздишки во шик розов фустан кој го носела и порано

Кралицата Летисија воодушеви во беспрекорен стајлинг во розова боја кој го привлече цело внимание на присутните.

Шпанскиот кралски пар, кралот Фелипе VI и кралицата Летисија присуствуваа на свеченот по повод 125-тата годишнина на весникот El Heraldo De Aragon на кој нејзиното височество се појави во доста впечатлива модна комбинација.
Кралицата мамеше воздишки во вибрантен розов фустан од брендот Michael Kors кој го искомбинира со розова плик ташна и високи потпетици од плиш во иста нијанса.