Категории

Кралицата Летисија не маѓепса во моќен црвен стајлинг

Нејзиното височество – шпанската кралица Летисија повторно маѓепса со нов стајлинг, овој пат во бојата на страста и моќта

Шпанската кралица повторно воодушеви со уште еден деловен стајлинг на состанок во Мадрид.
Црвеното одело кое се состои од панталони и сако го носи потписот на шпанскиот дизајнер Roberto Toretta.
Во комбинација со елегантниот комплет таа избра црвени салонки од брендот Lodi и ташна од Carolina Herrera.