Категории

Кралицата Летиција во смарагден комбинезон кој е најголемиот моден тренд оваа сезона

Изгледа дека имаме хит на панталоните за пролетта 2022. Летиција Ортиз реши да ги освои модните трендови со елегантен предмет облека, кој одлично паѓа. Имено, таа учествуваше на 44. СМ награди за литература за деца и млади во Мадрид, а како водителка на програмата избра еднобојна комбинација на интензивна боја.

Посебен впечаток ни оставија панталоните на шпанската кралица, со висок струк. Исто така, познато е дека широките нозе се несомнено најмодерниот модел оваа сезона и едвај чекаме да ги носиме, исто како што тоа го направи оваа софистицирана дама.

Летиција Ортиз делуваше самоуверено во изданието кое и ласкаше на нејзината фигура. Станува збор за неочекуван модел во гардеробата на шпанската кралица, која повеќе сака да носи панталони со потесна силуета. Чорапите се на работ, а особено интересни се две златни копчиња.