Категории

‘Кралицата на бикините’ – Емили Ратајковски ја претстави својата прва дизајнерска колекција

Ако постои една славна личност која го одбележа ова лето тоа дефинитивно е Емили Ратајковски со своите совршени Instagram фотографии по бикини како ужива на најубавите плажи ширум светот.

Моделот се одлучи да ја претвори својата пасија према костимите за капење во сопствена колекција која ќе биде достапна за сите нејзини обожаватели. Inamorata Swim се состои од 6 различни парчиња со личниот потпис на Ратајковски чија цена варира измеѓу 75-160 долари.

View this post on Instagram

THIS WEEK ❤️

A post shared by Inamorata (@inamoratawoman) on

View this post on Instagram

Soon ❤️

A post shared by Inamorata (@inamoratawoman) on

Прегледи:
81
Објавено на:
16.11.2017