Категории

Криси Тиген го покажа трудничкиот блесок покрај сопругот Џон Леџенд на забава во Лос Анџелес

Славниот пар, Криси Тиген и Џон Леџенд, присуствувше на забава во Лос Анџелес во The Hollywood Roosvelt.

Сопругата на музичарот го покажа трудничкото стомаче во нежна розова тоалета во комбинација со крем сандали. Пред една година тие станаа родители на малата Луна која ја добија со помош на ин-витро оплодување, додека своето второ дете го очекуваат за многу кратко време изјави оскаровецот Леџенд.