Категории

Криси Тиген во супер шик секојдневен стајлинг кој сите го обожаваат

Познатата манекенка покажа како да искомбинирате фармерки и кожа

Криси Тиген знае како да спои различни стилови и парчиња и сетоа тоа да изгледа извонредно и да го воодушеви модниот свет.
Длабоките чизми се клучно парче за оваа сезона есен/зима и секога жена мора да ги има кога ќе настапат студените денови.
Манекенката избра модел во камел боја со висока пате и класични фармерки. со оглед на тоа дека чизмите и кожниот капут во слична камел нијанса се доволно впечатливи, таа одлучи да се држи до едноставните класични парчиња кога е во прашање останатиот дел од стајлингот, па така таа избра едноставна црна ролка.