Категории

Кристен Стујарт во провокативен edgy фустан на настан во Лос Анџелес

Кристен Стујарт присуствуваше на свеченоста организирана по повод Американските Кинематогравски Награди кој се одржа во Лос Анџелес во петокот вечерта.

27-годишната актерка измами воздишки во провокативен црвен фустан со изрези потпишан од дизајнерот Julien Macdonald кој го искомбинјра со речиси незабележливи безбојни сандали.

Стујарт присуствуваше со цел да ја врачи наградата за филмско достигнување која овој пат отпатува во рацете на оскаровката Ејми Адамс.

Прегледи:
244
Објавено на:
12.11.2017