Латино заводникот Енрике Иглесијас сепак е во брак?!?

Латино ѕвездата Енрике Иглесијас(40), кој е една од најпосакуваните ѕвезди е во долгогодишна врска со поранешната професионална тенисерка, русинката, Ана Коурникова(35).

rs_1024x759-130509150727-1024.AnnaEnrigue8.ms.050913

Тие се заедно веќе 15 години, а често во медиумите збореа дека не веруваат во бракот и дека не планираат да се венчаат. Тие нивниот приватен живот го кријат веќе долги години далеку од очите на јавноста и уживаат во својата приватност.

Во неодамнешно интервју за E! на прашање за бракот, односно дали планира брак во иднина, тој одговара: „Кој знае што носи иднина…или минатото…хаха.“

Со ваков одговор отвара сомнеж дека брак веќе бил склучен, а од разбирливи причини, тие тоа го кријат во тајност и уживаат во својот заеднички живот.

article-2449238-1897951200000578-613_634x821 enrique-iglesias-anna-kournikova-3 enrique-iglesias-anna-kournikova-4

 
Коментари

[fbcomments]