Категории

Лејди Гага во црно бикини и со чаша вино ужива на плажа во Хемптон

Славната пејачка овие денови ужива во едноставни задоволства. 

На плажа, со својата љубов и чаша вино, таа го зема потребниот одмор пред да замине во Лас Вегас подоцна годинава каде ќе има свое постојано шоу.

Хемптон е омиленото место на славните во летниот период, а 32 годишната Гага и нејзиниот вереник Кристијан Карино не се исклучок.

Тие уживаа на плажата, а Гага во едноставно црно бикини ја покажа својата љубов кон уметноста, преку нејзиното тело покриено со тетоважи.

Прегледи:
263
Објавено на:
03.07.2018