Категории

Леонардо Ди Каприо ужива на одмор со 22 годишната девојка во Италија!

Парот ужива во убавините на Италија, патувајќи на супер луксузна јахта, а до сега ги посетиле Сардинија и Поситано.

Леонардо и Камила Морон викендов пресојувале во Корзија, а папараците успеале да го „уловат“ парот на плажа.

22 годишниот модел е фотографирана во секси леопардско бикини, блескајќи со својата природна убавина и совршено тело.

Тие се симнале од јахтата и ја посетиле плажата, додека папараците успеале да го фотографираат заљубениот пар.

Прегледи:
728
Објавено на:
11.08.2019