Категории

Лето во Македонија – Најубавите Инстаграм фотки од Охрид ова лето

Охрид е најубавиот град во Македонија, а многумина би рекле и на Балканот. Разгледајте ги најубавите Инстаграм фотки од Охрид кои се сликани во текот на летово, и инспирирајте се да го посетите овој прекрасен град и вие!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🇲🇰 Macedonia 🇲🇰 (@aroundmacedonia) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gentiana Dumi (@gentiianna.d) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🇲🇰 Macedonia 🇲🇰 (@aroundmacedonia) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andreevska Iva🍒 (@ivandreevska) on

Прегледи:
1283
Категории:
Патувања
Објавено на:
13.07.2020