Лозано ја испеа песната за новата реклама на Кока Кола

Влатко Лозановски со новата празнична реклама на Кока Кола не потсетува дека #ПразнициСеБлижат.

Она што дефинитивно го симболизира почетокот на празниците и шмекот на новогодишната атмосфера се рекламите на Кока Кола. Во најновата реклама на Кока Кола, македонскиот поп пејач Влатко Лозаноски – Лозано ја пее празничната песна, а како тоа звучи, слушнете и видете во рекламата:

Извор : tvpaket.com.mk
Коментари

[fbcomments]