Мајли Сајрус во елегантно издание на првите фотографии од венчавката! (ФОТО)

На фотографиите кои ги објави, Мајли Сајрус изгледа екстремно елегантно на првите фотографии од венчавката во придружба на нејзините родители.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tish Cyrus (@tishcyrus) on


26-годишната пејачка ги потврди шпекулациите дека се омажи со нејзиното долгогодишно момче Лиам Хемсворд на Бадник, со фотографии кои ја прикажуваат прославата со најблиското семејство.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tish Cyrus (@tishcyrus) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on
Коментари

коментари