Категории

Манекенката Катарина Ивановска ја објави првата фотографија од својата ќерка

Нашата позната манекенка Катарина Ивановска, во текот на вчерашниот ден стана мајка по втор пат. Таа на нејзиниот Инстаграм профил ја објави првата фотографија од својата ќерка Кира.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on