Марјана Станојковска на една холивудска забава го згазнала со штикла раперот P Diddy

Марјана Станојковска приреди фантастична епизода во последната епизода од #1на1. Марјана докажа дека знае да создаде насмевка на лицата на гледачите не само како лото хостеса, туку и како гостинка во најпопуларното шоу во кое што ги покажа сите свои таленти. Ако ве интересира како тоа Жаре реагираше на жешкиот танц на Марјана, каква пејачка е Марјана, а и како таа завршила на холивудската забава на Принц, погледнете ја целата епизода тука:
Коментари

[fbcomments]