Марјана Станојковска на „Пиво Фест 2016“

Синоќа во Прилеп започна најновото издание на фестивалот на пивото, „Пиво Фест 2016“. Втора година по ред водителкста улога им припадна на Марјана Станојковска и Жарко Димитриевски и втора година по ред сите погледи се насочени кон згодната водителка.

Оваа година Марјана повторно е во центарот на вниманието, бидејќи таа носи гаќички и градник кој ги покажа пред целата македонска јавност. Водителката за отварањето на фестивалот се појави во бела проѕирна тоалета, која повеќе покажа отколку што скри …

2

3

4

5

Погледнете и кратко видео што Марјана о објави на својот Фејсбук профил …
Коментари

коментари