Марјана Станојковска: Пилатес-пози на плажа (ФОТО)

Нашата позната водителка Марјана Станојковска ги израдува своите обожаватели на инстаграм-профилот со две фотографии снимени на плажа. На фотографиите ја гледаме згодната Марјана во необични и доста изискувачки пози, во кои до израз доаѓа нејзиното извајано тело. Уверете се и сами за што станува збор…

 

??? #belikewater #nofilter

A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on
Коментари

коментари