Категории

Марјана Станојковска во улога на Барби по повод премиерата на истоимениот филм

На 20 јули се одржа премиерата на долгоочекуваниот филм „Barbie“ , а за да овој настан биде уште поубав, шарм и убавина додаде нашата убавица Марјана Станојковска облечена како Барби.

Облечена како вистинска барбика во розов фустан и високи потпетици, Марјана ги украде погледите на многумина.

Погледнете како изгледаше нашата македонска барбика:

Прегледи:
383
Објавено на:
21.07.2023