Категории

Меган Маркл изгледа прекрасно како невеста на ТВ, само еден месец од нејзината венчавка со Принцот Хари

Рејчел Зејн ќе му каже да на Мај Рос во следната епизода која ќе се емитува следната недела. 

Веќе седум години 36 годишната Меган Маркл е во улога на Рејчел Зејн, во правничката драма Suits, која и ја донесе славата. Сега таа ги игра последните епизоди пред да и каже збогум на улогата која и донесе милионски фанови.

USA Network објави поглед во тоа што ќе се случува во следната епизода, а сезоната на Suits завршува со долгоочекуваната венчавка на Рејчел и Мајк, а покрај нив се Дона и Харви.

Кралската свадба е закажана за 19-ти мај, кога Меган ќе му каже „да“ на Принцот Хари, што ќе значи и крај на нејзината актерска кариера.

Прегледи:
385
Објавено на:
19.04.2018