Категории

Местото кое ви нуди опуштена атмосфера, вкусна храна и добра музика

Недалеку од центарот на градот, во срцето на Карпош, во ТЦ Лептокарија се наоѓа омилениот ресторан на секој оној кој ќе го посети – Revija bar & food . Поради одличната местоположба, просторот со кој располага како и уникатниот ентериер, Revija bar & food  посетителите го опишуваат со реченицата „Љубов на прв поглед“!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Revija bar & food (@revija.skopje) on


Ова е местото каде што се чувствувате релаксирано и опуштено, а сето тоа во друштво на вашите најдраги, пријателите или пак деловните партнери создава моменти за паметење. Атмосфера која воодушевува, простор кој освојува уште на прв поглед, услуга која ви овозможува да се почувствувате пријатно и удобно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Revija bar & food (@revija.skopje) on


Деловни состаноци, забава со пријателите или пак романтична вечера со драга личност – изборот е ваш. Овој локал ги нуди сите потребни услови за да поминете незаборавен ден и да се чувствувате волшебно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Revija bar & food (@revija.skopje) on


Професионалната услуга, големиот избор на специјалитети во комбинација со омиленото вино или пак некој коктел ќе ја надополнат прекрасната атмосфера која ја создаваат насмеаните и задоволни посетители на Revija bar & food. Менито на Revija bar & food постојано се надополнува и адаптира според вашите потреби, а набргу ќе биде збогатено со уште многу изненадувања. Изобилува со најразлични јадења, а меѓу нив се наоѓаат и бургерите кои се особено популарни кај посетителите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Revija bar & food (@revija.skopje) on


Покрај одличната храна и атмосфера, Revija bar & food има неделна агенда исполнета со пријатна акустична музика прилагодена кон посетителите. Уникатниот изглед секако привлекува, но тоа што ги задржува посетителите во овој објект е квалитетот, креативноста и постојаното усовршување на секоја услуга која ја нуди.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Revija bar & food (@revija.skopje) on


Спој на искуството, креативноста и пријатна мизика е тоа што го прават Revija bar & food омиленото место за релаксација, уживање и гастрономско задоволство на посетителите.