Категории

Младиот пејач Давид Михајлов ја објави својата нова песна! (ВИДЕО)

Велешанецот Давид Михајлов, ја објави својата трета песна „Мој свет“. Автор на песната е Темелко Андреев, а спотот го изработи Владислав Гавриловски. Ова е српска верзија на песната, а Давид ја подготвува и македонската верзија. 

Слушнете како звучи неговата трета композиција „Мојот свет“.

Прегледи:
109
Објавено на:
06.12.2019