Модата на 67-от Кански филмски фестивал

Канскиот филмски фестивал е еден од најгламурозните настани на годината, особено кога се работи за стилот и модата на црвениот тепих.

Да погледнеме како изгледаа дел од филмските ѕвезди на црвениот тепих.

kan_02 kan_01 elle-01-cannes-jane-fonda-xln elle-04-cannes-karlie-kloss-xln 665x100072 650x10004 665x100069
Коментари

коментари