Категории

Моделот Џиџи Хадид ги сподели своите први труднички фотографии

Џиџи Хадид и Зеин Малик наскоро ќе станат родители, а моделот ги почести фановите со првите фотографии од бременоста.

Во април во медиумите беше објавено дека Џиџи Хадид и Зеин Малик го очекуваат своето прво дете. Нивната петгодишна врска после неколку прекини сепак го доби својот среќен епилог, а и самата Џиџи често нагласува дека сега се помисли отколку било кога со оглед на тоа што последните месеци поминати заедно само го зацврстиле нивниот однос.

Ова се првите фотографии од својата бременост кои Џиџи ги сподели со јавност после долго сокривање изненадувајќи ги своите фанови, таа позираше во црно бели портрети.
Таа и музичарот го очекуваат своето девојче како што се зборува помеѓу медиумите да се роди во септември.

 

View this post on Instagram

baby daddy ☺️

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on