Категории

Модна инспирација: Фармерки во сите стилови

Фармерките никогаш не излегуваат од мода и ги има во секакви варијанти, од тесни skinny до boyfriend и mom модели. Сите се хит помеѓу модните следбенички па ги носат во секакви прилики, за секој ден со патики и еспадрили и во вечерни елегантни изданија со високи потпетици.

Тие идеално се вклопуваат со било какви маици, crop tops, кошули и блузи. Во галеријата ви презентираме неколку стилски изгледи кои секогаш можат да ви послужат како инспираирација..

Прегледи:
92
Објавено на:
27.07.2017