Категории

Модни комбинации за дами над 40-тата: Како да изгледате префинето, модерно и во тренд

Овие модни комбинации би изгледале перфектно, женствено но пристојно!

После 40-тата година секоја жена добро знае што и стои. Така барем се чини по Инстаграм профилите на некои од нив кои одушевуваат со својот изглед и модни избори а со нив ги инспирираат и другите дами на нивна возраст.

Прегледи:
88
Објавено на:
20.10.2019