Модните стручњаци потврдија: 5 најпопуларни бои за 2019. година! (ФОТО)

Подгответе се, овие бои ќе владеат на улиците во 2019. година! А една од нив особено не изненади. Доколку мислевте дека ќе го избегнете обновувањето на гардеробата оваа година, се излажавте. Погледнете кои бои ќе ги носиме во 2019. година!

Сенф жолта

Маслинесто зелена

Кафеава

Розова

Кралско сина

 
Коментари

[fbcomments]