Категории

Момче седело и јадело пица, но никој не го очекуваше тоа што потоа се случило (видео)

Местото кое го гледате во видеото е познатиот центар Еатли, кој се наоѓа во Њујорк, а во кој можете да пробате различни специјалитети.

Давид Гарет решил да го посети ова место и ја искористил можноста за генијален настап кој ги воодушеви сите присутни.

Извор : makedonijadenes.com.mk

Прегледи:
30
Објавено на:
21.03.2017