Категории

Момчето ја оставило поради дебелината – А сега таа се претвори во вистинска бомба

Девојката која што беше оставена од поранешниот партнер поради својата тежина денес заработува цело богатство како секси манекенка.

Миријам Бланко од Тексас изјави дека била нарекувана дебела од поранешниот партнер, што довело до тоа таа да страда од ниска самодоверба. Мајката на четири деца вели дека имала околу 100 килограми кога нејзиниот партнер заминал поради нејзината дебелина, пишува Дејли Стар.

„Не сакав да излезам со него во случај тој да не ми каже дека сум дебела пред сите“, рече таа. Таа барала утеха во храната и вели дека нејзината пресвртница била кога се погледнала во огледало за време на посетата на семејството на Денот на благодарноста.

Потоа се посветила на вежбање и поздрава диета, а денес има над 30 килограми помалку и ново момче, а новиот изглед и донесе своевидна слава на Интернет.

Ја следат скоро 30 илјади луѓе на Инстаграм, а отвори и страница за возрасни. Иако не откри колку заработува на OnlyFans, таа само вели дека „дефинитивно е доволно за сметките“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miriam Blanco (@miss_fit_blanco)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miriam Blanco (@miss_fit_blanco)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miriam Blanco (@miss_fit_blanco)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miriam Blanco (@miss_fit_blanco)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miriam Blanco (@miss_fit_blanco)

Прегледи:
396
Објавено на:
28.01.2021