Категории

МОРА ДА ГИ ПОГЛЕДНЕТЕ: Позитивни Штипјани ја насмеаја цела Македонија (Видео)

Новинари од Телевизијата ТВ Стар од Штип направија неколку анкети изминатата година. Интересно е тоа што на прашањата поставени од новинарите на ТВ Стар, граѓаните на Штип дадоа во најмала рака урнебесни одговори кои ТВ Стар ги објави на Јутјуб.

Погледнете ги најсмешните видеа за 2015 година на ТВ Стар …

 

 

 

Прегледи:
116
Категории:
Занимливости · Хумор
Објавено на:
04.01.2016