Категории

Мора да имате во плакарот барем еден црвен фустан

 Бојата на љубовта и страста им стои скоро на сите дами. Без разлика дали сте блондинка, бринета или црнка можете да ја носите оваа боја со стил.

Must have парче во оваа боја е дефинитивно фустан кој веднаш ќе ве претвори во вистинска заводничка.

За вас одбравме неколку модели кои одговараат на секоја прилика, а ако се уште немате барем еден се надеваме дека ќе го пронајдете меѓу овие предлози.

tsrven-fustan-02

tsrven-fustan-03

tsrven-fustan-04

tsrven-fustan-05

tsrven-fustan-06

tsrven-fustan-07

tsrven-fustan-08

tsrven-fustan-09

tsrven-fustan-10

tsrven-fustan-11

tsrven-fustan-12

Прегледи:
93