На филмскиот фестивал во Кан дел од познатите дами ги оставија тоалетите и се одлучија за поинакви модни креации! (ГАЛЕРИЈА)

Тоалетите отсекогаш се симбол за елеганција. Но, се почесто познатите дами чекорејќи по црвениот тепих, се одлучуваат за комбинезони или панталони.

Филмскиот фестивал во Кан е познат по гламурозните креации во кои дамите шетаат по црвениот тепих. И оваа година не беше исклучок, но третиот ден од филмскиот фестивал го обележаа комбинезони и панталони. Погледнете кои познати личности ги оставија тоалетите и се одлучија за нешто поинакво.
Коментари

коментари