Категории

Најактуелните модни аксесоари за оваа зима! (ФОТО)

Оваа зима во игра се екстравагантните и впечатливи аксесоари

Зимата е веќе тука а со себе ни носи модна приказна со разнолик контраст кога е во прашање класичната минамална гардероба и впечатливите екстравагантни парчиња. Оваа сезона носи за секого по нешто, но дефинитивно најмногу ќе се израдуваат оние кои сакаат да експериментират и да пробуваат нови стилови и не сакаат баш да „играат на сигурно“ кога се во прашање аксесоарите. Ние ви ги донесуваме најактуелните модни додатоци за оваа зима, еве кои се тие.

Ѕвонец шапки

Големи колани околу појасот

Синџир огрлици

Големи поштарски ташни

Хулахопки со кристали

Впечатливи „гломазни“ обетки

Змија принт

Прегледи:
49
Објавено на:
06.12.2019