Категории

НАЈДОБРИОТ И НАЈЕДНОСТАВНИОТ ТРИК ЗА ПЛЕТЕНКА ШТО СИТЕ ЌЕ ЈА ЗАБЕЛЕЖАТ

Се што ви треба е пар раце и шамии со интересен дизајн.

Мораме да признаеме дека всушност некаде на поминување и сме го виделе овој трик, но ние никогаш не го пробавме.

И тоа навистина е грешка, бидејќи станува збор за исклучително ефикасен трик.Особено ако одлучите да го надградите изгледот со овој детал, а тоа навистина можете да го постигнете со избирање на дизајн на шамија која ќе се вклопи во вашиот стил.

Одличен пример е токму овој на сликата. Значи, за основен стил со класични парчиња во црно-бела боја, одлично ќе се вклопи шамија со интересен црно-бел принт и ќе ја подигне комбинацијата многу едноставно.

Поработете на вашата колекцијата на шамии оваа сезона и користете ги на поинаков начин.

Автентичноста е секогаш на цена и секогаш вреди да се инвестира во неа!

 

Прегледи:
83
Ознаки:
· ·
Објавено на:
31.08.2018