Најпопуларната фризура за ова лето: Како да направите и вие вакви плетенки? (ВИДЕО)

Потребно е само да имате долга коса, а во ова видео ќе ја видите целата постапка во правењето на најпопуларните плетенки за ова лето.

Опуштени локни, репче или неодоливи плетенки се само дел од најпопуларните фризури кои веќе ги гледаме оваа пролет. Привлечете ги сите погледи на плажите и забавите и уживајте во новата совршена фризура.

 
Коментари

[fbcomments]