Категории

Најпопуларни за ова лето: Колоритни очила за сонце

 

Топлата сезона донесе многу нови трендови а за големо изненадување сите тие се толку шарени и весели што никој нема да може да им одолее.

Покрај пастелната манија која го освои модниот свет како кај облеката така и кај обувките, колоритот се прошири и кај модните додатоци. Овој пат се работи за очилата за сонце кои се симбол на летото, па така сега ги имаме хипи моделите. Летните журки под врелото сонце можат да започнат!

Прегледи:
88
Објавено на:
19.06.2017