Категории

Најромантичното запросување во Скопје-1001 роза и едно „ДА“ (ФОТО)

Со дијамантски прстен и 1001 роза, во еден од најелитните скопски хотели, млад и успешен македонски бизнисмен од Америка ја запороси својата девојка, која е професорка во една скопска гимназија.

На следниве фотографии погледнете како изгледаше ова јавно запросување во нашата метропола, кое во името на љубовта е едно од најромантичните, но, никако не може да се каже дека е и меѓу најскромните!

2

3

4

5

6

фото: Курир

Прегледи:
682
Објавено на:
24.02.2016