Најсекси наставничката- предава во 4-то одделение! (ФОТО)

На интернет се претставува како Парис Монро и поставува фотографии во тесна облека, како што се облекува за на работа. Ова е учителката од Атланта која предизвика дискусии – дали треба да го смени својот имиџ пред учениците. На социјалните мрежи ја следат рапери и познати личности…

Парис Трејси Браун, која се претставува како Парис Монро, предава на четвртоодделенци во Атланта. На Инстаграм има неверојатни 110 000 следбеници, меѓу кои во последно време има и познати имиња.

Пaрис добива критики за облекувањето со оглед на нејзината работа со деца, но многумина и ја бранат – облините и без тоа не може да ги сокрие.

Мажите воглавно коментираат дека нивните учителки не изгледале така. А Парис добива и брачни понуди!
Коментари

коментари