Сака жени и често ги менува: Дали е таа најубавата лезбејка?

Манекенката Кара Делавињ не крие од јавноста дека подеднакво ги сака и мажите и жените, па така уживаше во мошне јавната врска со актерката Мишел Родригез, а исто така ја користи секоја прилика за да се зближи со колешките.

Тие две заедно оделе на ревии, кошаркашки натпревари, премиери, аза тоа колку не обрнуваа внимание на околината, најдобро зборува фотографијата на која разголените дами разменуваат нежности на плажа.

 


Кога се разделија, убавата Кара утеха пронашла во нова дама. Имено, таа на својот профил на Инстаграм објави фотографија на која позира во тоалет со Суки Вотерхаус, која сега е во врска со Бредли Купер.


За да покаже дека се многу блиски, Кара без проблем го лижела нејзиниот пазув.

Исто така, папараците ја фатиле во страствен бакнеж со манекенката Карли Клос.


А, колку Кара ги сака актерките, покажува и аферата со уште една жена од светот на филмот. Имено, Кара со задоволство покажа како изгледа кога таа и актерката Сиена Милер се бакнуваат.


Исто така, мошне смело позираше и со пејачката Рита Ора.


На социјалните мрежи често се фали со фотографии со различни жени, а Денот на вљубените им го честита на сите во прегратка со Зои Кравиц, ќерката на пејачот Лени Кравиц.


Следуваат уште неколку фотографии а кои се гледа колку Кара Делавињ сака да се забавува со девојки.

 
Коментари

коментари