Најубавите изгледи од црвениот тепих на филмскиот фестивал во Венеција

Филмската недела во Венеција дојде до крајот, а ние ви ги споделуваме највпечатливите изгледи од црвениот тепих.

 

Погледнете чии модни избори ја заслужија титулата за најдобри и ќе останат запаметени уште долго.
Коментари

[fbcomments]