Најубавите моменти на Бранџелина

Пред скоро време заврши ерата на Бранџелина со разводот на Анџелина Џоли и Бред Пит. Тие се решија да се разделат после 12 години заеднички живот, почнувајќи со нивната романса за време на снимањето на филмот „Г-дин и г-ѓа Смит“.

Иако наоколу се кружеа многу вести и шпекулации за причина на нивниот развод, сепак ниту еден од нив не излезе со конкретна изјава. Двајцата поминаа низ многу случувања во изминатите дванаесет години-шест деца, свадба и безбројни романтични моменти на црвениот тепих. Погледнете само дел од најдобрите мигови.

Filming Mr. and Mrs. Smith.
Коментари

коментари