Категории

Наоми Кемпбел и нејзината мајка ги воодушевија присутните

Манекенката Наоми Кемпбел и нејзината мајка Валери Морис-Кемпбел ги воодушевија присутните со нивниот изглед на доделувањето на  “British Fashion Awards”.

Мајката и ќерката кои изгледаат како две сестри заблескале на црвениот тепих во Лондон. Валери на својот профил на Инстаграм објави фотографија со нејзината ќерка, под која напиша дека се гордее со нејзиниот успех. Исто така, им честиташе на сите оние кои добија награда.