Категории

Наоми Кемпбел ужива во Црна Гора и воодушевува со својот изглед (ФОТО)

Славната манекенка Наоми Кемпбел (48) важи за една од нафаталните жени на светот, а моментално одмара на црногорско приморје.

 

HAPPY 1st Of AUGUST MY LOVES ♥🖤🙏🏾📸 @vincent_darre

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on


Таа на својот Инстаграм профил објавила фотографија од јахта на која се наоѓа со пријателите и со кои го шета црногорското приморје. Нејзиното совршено тело ги оставило без здив сите мажи, а коментарите не престануваат. Неодамна на Свети Стефан беше и семејството Бекам, а за август резервирала и топ моделот Адриана Лима, која ќе ужива таму со своето семејство.

Прегледи:
289
Објавено на:
03.08.2018