Категории

Направете сами: Брза пунџа за само неколку минути – многу едноставно

Брзо се прави, сепак и е многу едноставна. Во главно, ви треба само 5 минути за да ја направите. 

Оваа фризура е најпогодна кога немате многу време да ја фенирате или стилизирате или кога косата ви е мрсна.  Па, погледнете и самите:

Прегледи:
471
Објавено на:
07.02.2020