Категории

Направете сами лежерни табуретки и перници за седење на под (ВИДЕО)

Сите сакаме да уживаме во своето слободно време, лежерно седејќи или лежејќи да гледаме некој убав филм или да читаме книга. Уживањето е на друго ниво со овие кул перници и табуретки, кои не мора да ги купувате, туку со малце труд можете да ги направите сами.

Потребен ви е материјал, време и трпение, а може и помош од другарка, па откако ќе си ја завршите работата, можете заедно да уживате во добро кафе или некој летен коктел.

Погледнете како тоа го прават овие девојки, па обидете се, зошто да не?