Направете сами: Најубави колачиња за Денот на вљубените! (ФОТО)

Честопати се случува да немате идеја за подарок, особено кога станува збор за долга врска, па затоа е најдобро да бидете креативни.

За 14. февруари, ви предложуваме да направите колачиња инспирирани од љубовта. Денот на вљубените за некои е многу важен ден и се трудат да ја искажат љубовта кон партнерот преку зборови, дела, подароци…
Коментари

[fbcomments]