Категории

Направи сам: Дадете и нов изглед на старата облека (ВИДЕО)

Доколку ви здосадија, некогаш омилените, парчиња облека, не мора да трчате во бутиците по некое ново парче. Создадете сами.

Уште едно видео кое ќе ви послужи како инспирација, а воедно и како водич, што можете да направите со старите парчиња облека и како да ги трансформирате во кул и интересни.