Направи сам: Од стари фармерки до интересни шорцеви (ВИДЕО)

Старите фармерки не ги фрлајте, доаѓа летото и ова видео ќе ве инспирира како да направите шорцеви со интересни дизајни!
Коментари

[fbcomments]